Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

KAMENNÉ PRODEJNY:

 

Hrabárna lega Smíchov

Prodejna na Smíchově

 

Hrabárna lega Palmovka

Prodejna na Palmovce

 

  1. Úvod
  2. Klub Hrabárny lega
Klub Hrabárny lega

I ty se staň členem klubu Hrabarny Lega.

Proč být členem klubu?

Tento klub je jako poděkování našim stálým a věrným zákazníkům, kteří u nás nakupují pravidelně.

Obrovskou výhodou je sleva 10% veškerého zboží na našem eshopu po celý rok.

Slevu můžete uplatnit na figury, zvířata, desky, jednotlivé kostky a dokonce i na vážené Lego.

Dále platí sleva 10% na každý nákup v kamenné prodejně v Rakovníku i Praze (po předložení platného občanského průkazu se sleva počítá z celkové hodnoty nákupu).

Nemalou výhodou je i expresní odesílání objednávek na Vaší adresu. Přijde-li objednávka do 16 hodin (v pracovní dny), bude zabalena a odeslána ještě týž den - pokud je na dobírku. V případě platby na účet bude odeslána v den připsání peněz na účet (pro ostatní zákazníky platí odesílání do dvou dnů, jak máme uvedeno na eshopu).

Za zmínku také stojí přednostní rozesílání informačních emailu o naskladnění zboží. Tento email obsahující informace o zboží, které se v daný měsíc naskladňovalo bude rozesílán každý měsíc všem zakazníkům. Členům klubu však o 2 dny dříve. To Vám umožní přednostní výběr z našeho nového sortimentu.

Sleva se vztahuje i na službu půjčování Lega, kterou na našem eshopu poskytujeme. Na tuto službu je sleva 15%.

 

 

Členem klubu se stanete po registraci na eshopu hrabarnalega.cz a po zaplacení ročního poplatku 400 kč. Výhody budou platné ode dne připsání peněz na účet 2800098754/2010, var.s. 987654321 po dobu 12. měsíců. O aktivaci budete informováni potvrzujícím emailem.

Sleva se týká každého jednotlivého produktu. Po přihlášení na stránky hrabarnalega.cz se produkty budou zobrazovat již s uplatňovanou slevou 10%. Bez přihlášení se zobrazuje plná cena produktu.