Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

KAMENNÉ PRODEJNY:

 

Hrabárna lega Smíchov

Prodejna na Smíchově

 

Hrabárna lega Palmovka

Prodejna na Palmovce

 

Vzhledem ke vzniklým okolnostem jsme přistoupili k DOČASNÉMU UZAVŘENÍ OBCHODŮ NA PALMOVCE, SMÍCHOVĚ I RAKOVNÍKU. A TO OD PONDĚLÍ 16.3.2020 DO ODVOLÁNÍ.

E-SHOP JEDE DÁL.

Moc nás mrzí, že s Vámi prozatím musíme rozloučit, ale návštěvnost v obchodech rapidně klesá a vzhledem k tomu, že do Prahy dojíždíme se to nevyplatí. Dalším faktorem k tomuto rozhodnutí je skutečnost, že máme doma malé děti a cestování přeplněným autobusem a pražským MHD není úplně bezpečné.

Doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a uvidíme se v prodejnách až se tato kalamita přežene. Informace o změnách budeme dávat na tuto úvodní stranu e-shopu a na facebook HrabarnaLega.

Při objednávce 500 kč a více - doprava po ČR ZDARMA. Posíláme i na Slovensko

Připravili jsme pro Vás věrnostní program registrovaných zákazníků. Objednávky se Vám budou během roku sčítat. Po dosažení záchytných bodů budete mít na každou další objednávku slevu. Po překročení hranice 600 Kč je sleva 5% na všechny následující objednávky, po dosažení hranice 2000 Kč je sleva 10% a nad utracené 3000 Kč je sleva 15%. 

Jste fanoušek, stavitel, nebo máte malé děti a nechcete zbytečně utrácet velké peníze za Lego? Pak jsou tyto stránky určené právě vám.