Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

KAMENNÉ PRODEJNY:

 

Hrabárna lega Smíchov

Prodejna na Smíchově

 

Hrabárna lega Palmovka

Prodejna na Palmovce

 

  1. Úvod
  2. O NÁS
O nás

Od dětství jsem velký fanda Lega a tak není divu, že se Lego stalo i moji obživou.

Protože rád stavím podle fantazie a neměl jsem kde brát dílky (jen v drahých setech a znich jsem potřeboval jen pár kostek a zbytek ležel ladem), přemýšlel jsem jak to udělat, nebo kde nakoupit součástky, které přesně potřebuji ke svému stavění.

Nakonec jsem zjistil, že nejsem sám kdo shání jednotlivé druhy stavebních dílků či figurek. Ať už to byli stavitelé, nebo jen třeba maminky, které omylem kostičku dětem vysály. Pak byl set nekompletní a kde sehnat ztracenou, nebo vysátou kostičku? Koupit znova nový set za drahé peníze? NE !!!

Proto jsem se rozhodnul jednotlivé kostičky různě shánět a znáte to, když se něčemu věnujete dlouho a ještě vás to k tomu baví, tak máte napůl vyhráno.  Řekl jsem si že takových lidí co má rádo Lego jako já je určitě hodně a řeší ten samý problém se stavebním materiálem a figurkama. Ale kde ho vzít?

A je to tady vznikla Hrabarna Lega roku 2012. Obchod s jednotlivými druhy kostiček všech tvarů a barev po kusech.

Prodáváme taky různé figurky, zvířátka, příslušenství na figurky, prostě snad vše na co si vzpomenete :) Sortiment stále rozšiřujeme a zboží neustále doplňujeme.

Můžete nás také navštívit v kamenném obchodě v Rakovníku a v Praze, kde Vám určitě rádi se stavitelským problémem pomůžeme. Můžete si u nás vybrat z hromady Lega co budete chtít a zaplatíte pouze podle váhy.

Máme i sety, které se již nevyrábějí, nebo nebyly určeny pro Evropský trh. Tyto sety jsou již většinou použité, ale kompletní (naleznete v sekci Sety - Použité).

Naše společnost se zabývá i výkupem Lega.

Pokud máte LEGO rádi, tak neváhejte a nakupujte kostičky, které sháníte - ať už jsou co nejřív u Vás a můžete začít stavět.

Přejeme příjemný nákup

Hrabarna Lega

Zbyněk Provazník